Péče o tělo

Zábaly těla esenciálními oleji nastartují regenerační funkci pokožky. Zmírňují projevy celulitidy a zlepšují pevnost a pružnost pokožky. Uvolní tělo a dodávají pokožce novou sílu a energii.

Rekondiční masáže – dokáží dodat tělu zcela novou sílu, uvolní tělo a uklidní mysl. Odstraní pocit únavy, uvolní svalové napětí a odstraní bolesti zad a svalů.

Medová masáž – léčivá síla včelího medu působí přes pokožku na reflexní zóny zad a stimuluje všechny orgány v těle. Má silné detoxikační účinky – zbavuje tělo toxinů, které oslabují organismus, což má za důsledek vzniku různých nemocí. Med obsahuje mnoho vitamínů a minerálů, proto pomáhá při stresu a stavech vyčerpanosti.

Masáž proti celulitidě – nahromaděný tuk v podkoží a zadržování vody přispívá ke vzniku celulitidy. Ruční masáž kombinovaná s masáží tradiční čínské medicíny Vám pomůže nastartovat lymfatický systém.

Thajská masáž nohou – masáž má velmi hlubokou tradici léčby. Od bolesti a pocitu těžkých nohou, křečí v lýtkách až po odbourání stresu Vám tato masáž zajistí hluboké uvolnění a zlepšení zdravotního stavu. Stimulace reflexních bodů dřevěným kolíkem uvolňuje energetické dráhy v těle – cílem je povzbuzení tělu vlastní léčivý proces.

Epilace – odstranění chloupků teplým voskem. Chloupky jsou odstraněny i s kořínky, postupně slábnou a některé úplně vymizí.