Ošetření pleti

Základní ošetření

 • Odlíčení pleti
 • Peeling
 • Maska na změkčení pleti
 • Hloubkové čištění pleti
 • Aplikace vitamínového séra
 • Masáž obličeje, krku, dekoltu
 • Masky dle typu pleti
 • Ošetření speciálním výživným krémem

Speciální ošetření

 • Vyplnění vrásek
 • Speciální masky:
  • Kolagen
  • Kaviár
  • Mořská řasa
 • Ošetření dekoltu
 • Mikromasáž očního okolí
 • Péče o akné

 Suchá pleť

MOISTURIZING BOOSTER TREATMENT

Pro klidný a projasněný vzhled pleti

foto_modelka_moist.boost_treatment_300x225.jpgHydratační péče zaměřená na dehydratovanou, přesušenou pleť s drsným povrchem, podpoří přirozený regenerační proces pokožky. Prostřednictvím produktů řady INTENSE MOISTURE FORMULA se zajistí správný transport vody do pokožky a její cílené nasměrování přímo do přesušených míst. Masážní hydratační maska z mořských řas zcela zklidní pokožku, odstraní možné projevy přecitlivělosti a zarudnutí.

 


Vrásky

26_ges_br_300x225.jpgGOLDEN CAVIAR TREATMENT

Spolehlivá investice do krásy

Ošetření GOLDEN & CAVIAR je určeno pro náročnou pleť ve střední fázi jejího chronologického stárnutí a propojí anti-aging s vysokou hydratací. Využívá produktů z řady GOLDEN & CAVIAR, které jsou svým složením účinných látek velmi důležité pro správné funkce pokožky a dokáží tak efektivně zpomalit pocesy předčasného stárnutí. Elasticita pokožky je výrazně zlepšena a celkově je podpořen její celistvý vyhlazený vzhled.


EYE ZONE TREATMENT

Citlivá pleť – Pro rozzářený pohled

13model_picture_bdi_treatment_face_3_dpi300x225.jpg

 

EYE ZONE TREATMENT je kosmetické ošetření pro přecitlivělé a unavené oční partie. Speciální masáž očního okolí s výrazným vyhlazujícím a protivráskovým efektem napomůže odstranit nežádoucí otoky a kruky pod očima. Současně jsou zpevněna povadlá víčka a viditelně vypnuty oční kontury.

 


PEELL – OFF LIFT MASK

Maska na vrásky – Mini lifting pro pokožku

Pfoto_modelka_se_sundavaci_maskou_300x225.jpgEELL – OFF LIFT MASK je profesionální liftingová maska s obsahem mořských řas, které mají vysoké hydratační účinky. Okamžitě zpevní kontury obličeje, dodá rovnoměrný a vyhlazený vzhled a minimalizuje linie i vrásky. Koncentrovaný vitamín C působí jako antioxidant, zjemní strukturu pokožky a sjednotí její barevný tón. Při kosmetickém ošetření se maska nanese na pokožku a vytvoří jemný neprodyšný film pro vstřebání maximálního množství aktivních složek. PEELL – OFF LIFT MASK je nadstandartní ošetření pleti, při kterém dochází k intenzivnímu lifting efektu, zahlazení vrásek a významnému posílení hydratace i regenerace.


ALGAE MATRIX

Hydratační maska – Zklidňující péče mořských řas

49foto_modelka_moist.boost_treatment_300x225.jpgALGAE MATRIX je profesionální masážní maska se zklidňujícím a hydratačním účinkem. Poskytuje pleti SOS ošetření při jakémkoliv projevu přecitlivělosti doprovázeném zčervenáním, pocity pálení a pnutí. Zajišťuje účinnou péči po nadměrném slunění či pobytu v soláriu. Okamžitě pokožku ošetří, zklidní a regeneruje. Obsažené mořské řasy s vysokým hydratačním efektem zabrání extrémnímu přesušení a posilují ochranný plášť pleti. ALGAE MATRIX sjednotí reliéf pokožky, zpevní kontury a minimalizuje viditelnost linií a vrásek.

 


PURE COLLAGEN PADS

Vrásky – Lehce dokážeme zastavit čas

32model_picture_bdi_treatment_face_2_dpi300x225.jpgPURE COLLAGEN PADS je profesionální maska s obsahem čistého kolagenu. Kolagen je látka, která je důležitou součástí lidské pokožky a v důsledku častého stresu, nevhodného životního rytmu a samozřejmě s přibývajícím věkem se jeho tvorba významně oslabuje. Pleť vykazuje známky předčasného stárnutí s viditelnou tvorbou vrásek. Vysoce koncentrovaná pleťová maska PURE COLLAGEN PADS zajistí pleti maximální přísun chybějícího kolagenu a jeho uložení v hlubších vrstvách pokožky s dlouhotrvajícím efektivním účinkem. Již po prvním ošetření je pleť zpevněna, dostatečně hydratována a jemné linie i vrásky jsou viditelně zahlazeny. PURE COLLAGEN PADS dodá intenzivní anti-aging a poskytuje pokožce výrazný mini lifting.


SPA SENSATION AROMA TREATMENT

Péče o tělo – Efektivní terapie pro pokožku celého těla

koerper_bild7-a8f5a9f9spasens.aroma300x225.jpgSPA SENSATION AROMA TREATMENT se vrací ke kořenům asijské medicíny. Využívá relaxační terapie obohacené o energizující masáž posílenou čistými éterickými oleji, které dokáží dodat celému tělu zcela novou sílu. Zahřáté měšce, jsou přikládány na pokožku těla a navodí pocit absolutního uvolnění. Dochází k celkové regeneraci organismu.


PERFECT HYDRATION TREATMENT

Suchá pleť – Perfektní hydratace pro krásnou pleť

perfect_hydration_care_300x225.jpgIntenzivní hydratační ošetření propojuje hloubkovou hydrataci s velmi příjemnou masáží ručně opracovanými čistými křišťály. Pokožka je stimulována ke správnému hospodaření s vlastní vlhkostí a dochází k jejímu výraznému zpevnění na pohled i na dotek. Ošetřující produkty řady INTENSE MOISTURE FORMULA obsahují extrakt z mořských řas a olej z mučenky, které výrazně zjemní strukturu přesušené pleti.


AGE PERFORMANCE TREATMENT

Pleť s vráskama – Krása a šarm v každém věku

model_picture_bdi_treatment_face_8_dpi300x225.jpg

Ošetření AGE PERFORMANCE TREATMENT je určeno pro ženy ve zralém věku. Tato anti-age péče dodá pleti nejvyšší komfort vypnutí, zpevnění a regeneraci. Zajišťuje hydrataci do nejhlubších vrstev pokožky, zabraňuje přesušení pleti a nadměrné přecitlivělosti. Produkty řady AGE PERFORMANCE, aplikované při tomto ošetření, jsou vynikající pro pleť stresovanou hormonálními výkyvy. Zralá pokožka si dlouhodobě uchová zdravý svěží vzhled plný krásy a šarmu.


REPAIR + CELL PROTECTION TREATMENT

Pigmentové skvrny – Obnovující péče v jakémkoliv ročním období

model_picture_bdi_treatment_face_3_dpi300x225.jpgObnovující péče zaměřená na pleť dlouhodobě zatíženou klimatickým stresem, v podobě UV záření, paprsků solária, nadměrného chladu, výkyvy teplot nebo přechody z tepla do zimy. Jejich vlivem dochází ke značnému poškození kmenových buněk pokožky a následnému předčasnému stárnutí. Ošetření s produktovou řadou Repair Cell Protection nastartuje přirozenou funkci obnovy pokožky a také ji účinně chrání. Nejvýraznější účinnou látkou této řady jsou rostlinné kmenové buňky alpské růže, které mají vysokou účinnost na kmenové buňky pokožky a podporují jejich regeneraci i vitalitu.


SENSITIVE BEAUTY TREATMENT

Citlivá pleť – Jemnost v každém okamžiku

model_picture_bdi_treatment_face_9_dpi300x225.jpgSENSITIVE BEAUTY TREATMENT je ošetření zaměřené na citlivý typ pleti s možnými projevy zarudnutí, podráždění a pnutí. Efektivně spojuje jemné pročištění, intenzivní hydrataci, maximální výživu a zklidňující péči. Při tomto ošetření jsou aplikovány produkty s označením SENSITIVE CARE, které jsou zárukou té nejšetrnější péče s viditelným efektem. Podporují přirozené procesy regenerace a představují nejvyšší SOS pomoc pro pokožku s projevy citlivosti, svěděním a podrážděním.


PURAN BEAUTY TREATMENT

Ošetření akné – SOS pro zánětlivou a problematickou pleť

model_picture_bdi_treatment_face_4_dpi300x225.jpgSpeciální ošetření je cíleně zaměřeno na problematický mastný a zánětlivý typ pleti v jakémkoliv věku, trpící častým vznikem pupínků, rozšířených pórů nebo s projevy akné. Je určeno pro pokožku se ztrátou rovnováhy z důvodu hormonálních změn, stresu a dalších faktorů. PURAN ošetření dodá také rychlou pomoc pleti s větší produkcí mazu a lesknoucím se povrchem nebo naopak se suchým olupujícím se reliéfem. V jeho průběhu je pokožka intenzivně vyčištěna do hlubších vrstev s co největší šetrností. PURAN BEAUTY TREATMENT se provádí s produkty řady PURAN FORMULA, které se svým výrazným antibakteriálním účinkem odstraní projevy zanícení a preventivně působí proti jejich dalšímu vzniku. Ihned po ošetření se na minimum zmírní známky stresu i podráždění. Pokožka získá nový přísun energie a podpoří se její zdravá vitalita.


 ANTI-AGE CELL FIRMING PHYTO STEM CELL TREATMENT

První vrásky- anti_age_model_vyrez_+_jablko.jpgMladistvý vzhled s minimem vrásek

né procesy epidermu, redukuje naznačené linie, hlubší i mimické vrásky a aktivuje obnovu kožních buněk. Formuje, modeluje obličejové kontury, zpevní a vypne pokožky a navýší její elasticitu. Zároveň posiluje odolnost a obranyschopnost pleti, vyrovnává hladinu vlhkosti a lipidního spektra a navýšenou vlhkost v pleti dlouhodobě ukotví.Funguje jako silný anti-oxidant a pleť okamžitě viditelně omladí.


ANTI-AGING HAND TREATMENT

Ošetření rukou

Anti-age ošetření pokožky rukou zajišťuje komplexnost jednotlivých pleťových ošetření a je jejich velmi žádaným a příjemným doplňkem.

Regeneruje pokožku rukou, zabraňuje vzniku extrémního přesušení a tvorbě naznačených linií.

Celkově vyhladí reliéf pokožky a zcela omladí její vzhled. Zmírňuje tvorbu pigmentových skvrn a již vzniklé hyperpigmentace výrazně redukuje. Jemná masáž rukou prováděná během péče je vyživujícím faktorem pro pokožku a relaxací pro celý organismus.


BODY TREATMENT

Péče o tělo

cerato-balance_body_treatment.jpgHarmonizující ošetření se zaměřením na pokožku těla s extrémně přesušeným povrchem trpící na projevy keratózy (porucha rohovatění pokožky) nebo neurodermitis (stresové projevy na pokožce).

Tělové ošetření podpoří správnou keratinizaci pokožky těla a redukuje přesušené lokality, na kterých může být výsev pupínků či zánětlivých procesů. Výrazně mírní keratózu a neurodermitis, eliminuje pocity svědění i sevření pokožky a zvyšuje hydrataci. V průběhu ošetření dochází k celkovému zklidnění pokožky těla a vyhlazení její struktury.


PÉČE O MUŽE

Pro mladistvý vzhled pánské pleti

Hydratační ošetření MEN HYDRATION TREATMENT je cíleně zaměřeno na nedostatečně hydratovanou mužskou pleť. Zajistí hloubkovou hydrataci a velmi šetrnou péči, která je vhodná i pro přesušenou pleť s možnými projevy přecitlivělosti. Tyto projevy přecitlivělosti mohou mít původ i v každodenním holení pokožky. Produkty řady MEN, zredukují hladinu hydratace až na 79% a vytvoří zároveň na povrchu pokožky lehký ochranně-hydratační film. Zabrání tak vzniku zánětlivých procesů, zmírní linie ze sucha a vyrovnají suchou šupinatou pleť.